Podmínky prodeje

1) Křečky neprodávám jako krmení pro jiná zvířata.
2) Mláďata prodávám v minimálním věku 4-5 týdnů a o minimální váze 45g, v dobrém zdravotním stavu a kondici. Nesplňuje-li křeček tato kritéria, musí zůstat v chs do doby než budou splněna.
3) Mládě si můžete rezervovat. Přijímám předběžné rezervace na očekávaný vrh, ale nemohu zaručit že se v něm vámi požadovaný křeček objeví. Dále si křečka můžete zamluvit nezávazně ( Křečka vám zamluvím na tři dny, pokud do tří dnů nepotvrdíte, že o něj máte opravdu zájem, křečka nabídnu jinému zájemci. Při této rezervaci se mohou ozývat i další zájemci, kteří křečka dostanou v případě, že zájemce, který so ho předběžně rezervoval neprojeví o křečka další zájem.) nebo závazně ( Tuto rezervaci požadujte pokud víte, že nezměníte rozhodnutí a křečka si opravdu vemete.).
4) Křečka prodám pouze do dobrých rukou. Dětem do 15ti let prodám mládě pouze se souhlasem rodičů. Pokud bude o mládě více zájemců budu vybírat nového majitele i podle toho v jakých podmínkách by křeček žil.
5) Pokud máte o nějaké mládě zájem, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo emailem, na SMS nereaguji.
6) Pokud zájemce delší dobu (týden) neodpoví na zprávu ohledně vyzvednutí, či jiných ,,problémů" týkajících se jím zamluveného křečka, rezervaci ruším a mládě nabízím dál.
7)  Preferuji osobní odběr v Českých Budějovicích. Po dohodě mohu dovézt do Jindřichova Hradce nebo do Nové Bystřice, po dohodě i do Olomouce, Brna, Třebíče nebo Plzně. Můžete si také na vaše náklady domluvit nějakou přepravní službu.
8) Cena křečka se odvíjí od kvality a zbarvení zvířete.
9) Pokud se u vás objeví alergie nebo jiný vážný důvod, proč budete muset dát křečka od nás pryč, dejte prosím vědět, jsem ochotna vzít si křečka zpět, případne pomoci s nalezením nového domova.
10) Ráda bych s novými majiteli zůstala nadále v kontaktu a uvítám fotky křečků z nových domovů.